ID e Pronës : 1601

Në Shitje 89,000€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, te Gjamija), me sipërfaqe 89.66m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 shpajza, banjo, ballkon dhe 2 korridora.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 89.000€.

kosova-immobilien@hotmail.com
Tel: 044 245 454; 038 248 165;

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme