ID e Pronës : 1779

Në Shitje 85,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomshe në lagjen Ulpian, (afër sh.f.Hasan Prishtina), me sipërfaqe 59m2 me dokumenta, hapsir fizike 78m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkonë, bodrum dhe korridor.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 85.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme