ID e Pronës : 13765

Në Shitje 59,500€ - Banesa
81 3 Dhoma Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Spitalit Prishtina e Re(Kompleksi Ariani), me sipërfaqe 81m2, kati 5-të.
📌Me Super Çmim.
730€ për m2 (59500€)
Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸2 Dhoma të gjumit,
🔸Banjo
🔸Ballkon
🔸Korridor dhe shpajz.
Banesa është e Gatshme për Banim
Kontrata bahet te Noteri.
+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme