ID e Pronës : 14778

Në Shitje 480€ - Banesa
87.89 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Komunës se re, Bresje) me sipërfaqe 87.89m2, kati 4-rë.
 
Rënditja:
1 Sallon
1 Kuzhin
1 Dhomë gjumi,
1 Banjo,
Shpajz, ballkon, dhe koridor.                                                                                                                                                                      Objekti përfundon në dhjetor 2021. Objekti ka parking rrugor, kënd lodrave për fëmij.
 
Ndërtim i ri:                                                                                                                                                                                                Çmimi: 480€/m2.
 
 
 
+383 44 44 33 49 (Viber/WhatsApp)
 
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme