ID e Pronës : 13797

Në Shitje 50,000€ - Banesa
72 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet Banesa 4 dhomëshe 85m2 (72m2 neto) në lagjen E Spitalit (Rruga Muharrem Fejza, afër Supër Vivës).

Çmimi: 50.000€. I negocjushem.

📍 Banesa ndodhet në katin e 8-të.
(me lift), dhe ka këtë renditje:
🔹1 Sallon me Kuzhinë
🔹3 Dhoma të gjumit
🔹1 Banjo
🔹 Ballkon

Banesa shitet komplet e mobiluar, ndertim i VG konstrukshen.

+38344443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme