ID e Pronës : 13857

  100,000€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 4 dhomëshe Me Flete Poseduse në Lagjen e Spitalit(afër Super Vives), me sipërfaqe 110m2, kati 4-tër.
Çmimi: 100.000€. I negocjushem.
ME MOBILE DHE GARAZH
Rënditja:
Sallon me kuzhine,
3 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor.
Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. E gatshme për banim. Kontrata bëhet te Noteri.
Ndërtim i Ri.
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme