ID e Pronës : 8273

Në Shitje 77,000€ - Lokal
89 m2 1 Banjo Print

Shitet Lokali në Fushë Kosovë (Përball Elizës), me sipërfaqe 89m2, kati përdhesë. Lokali ka 1 banjo, ka nxemje. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Ordinacë, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 77.000€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme