ID e Pronës : 12581

Me Qira 250€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Taukbashqe (Rruges për Germi ), me sipërfaqe 70m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, komplet e mobiluar.

Lirohet me 1 Dhjetor

Çmimi: 250€.

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme