ID e Pronës : 14044

Me Qira 300€ - Banesa
120 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arbëri, afër rrethi Ismetit, me sipërfaqe 120m2, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka ujë 24H, parking rrugor , ka ashensor.

 

Çmimi: 300€ i negociushëm

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kos0va-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme