ID e Pronës : 9715

Me Qira 200€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Rrethit të Fushë Kosovës), me siperfaqe 65m2 kati 7-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është kompelet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor. 2 Ashensora.

Çmimi: 200€. I negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme