ID e Pronës : 4248

Me Qira 300€ € - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te furra Qerimi 2), me sipërfaqe 100m2 kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon, korridor dhe garazhë. Banesa lëshohet pa mobilie.

Çmimi: 300€

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme