ID e Pronës : 7132

Me Qira 450€ - Banesa
100 m2 4 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Ipet me qera banesa 4 dhomëshe , në Ulpiane me sipërfaqe 120m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhine, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, 2 ballkona dhe 1 korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa është me mobilie, komplet e renovuar, nxemje më termokos leshohet për familjar.

Çmimi:450€.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme