ID e Pronës : 8258

Me Qira 180€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen e Spitalit, (afër Shkolles Fillore Pavarsia, Të Furra Diellza) më sipërfaqe 60m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H. Lëshohet pa mobilie.

 

Çmimi: 180€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme