ID e Pronës : 10988

Me Qira 230€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash,(Afër Salles 1 Tetori, te ish Restorant Davidofi), me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, ashensor, parking rrugor.

Çmimi: 230€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme