ID e Pronës : 11889

Me Qira 320€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet më qira banesa 4 dhomëshe në lagjën Mati 1 ( Të Rruga C, Kompleksi Tregtia) me sipërfaqe 110m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Leshohet pa mobilie, vetem kuzhina e montuar.

Çmimi: 320€. I Negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme