ID e Pronës : 7341

Me Qira 1,000€ - Lokal
150 m2 2 Banjo Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Kalabri (Afër Kullavë të Arabëve), me sipërfaqe 150m2, kati përdhesë. Lokali ka 2 banjo, ka nxemje. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Ordinacë, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 1000€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme