ID e Pronës : 6104

Me Qira 600€ - Lokal
80 m2 Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Aktash (Mbi Menzen e Studentave, afër OSB-es), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Lokali ka pllaka, ka banjo, ka inventarin komplet, me alarm, ka nxemje dhe klim. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Masazh, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 550€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme