ID e Pronës : 8926

Me Qira 600€ - Lokal
80 m2 1 Banjo Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Ulpiana (Mbrapa AAK) me sipërfaqe 80m2, kati përdhesë. Lokali  ka ndarje ne 3 hapsira të shfrytzushme, ka banjo, ka nxejme termokos, Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinacë, Call Center, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 600€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme