ID e Pronës : 16288

Me Qira 2,500€ - Banesa

Shitet 3 Hektar. 50 Ari Truall në Lipjan drejtim te Shtimes (2.5 kilometer larg Lipjanit, buz rruges kryesore ka dalje në rrugë 90 metra)

Vendi është i përshtatshem për fabrika, biznes si dhe veprimtari te tjera.

Trualli ka infrastruktur te plot si: rrugë, ujë, rrymë dhe kanalizim

 

Çmimi: 2.500€/Ari.

+383/ 44245454(VIBER).
044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme