ID e Pronës : 13780

Në Shitje 50,000€ - Banesa
49.63 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 1 dhomëshe Garsonjere në Qendër (Vellushe afër Tauk Bashçe), me sipërfaqe 49.63m2, kati 5-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor. e rinovuar. Më fletë poseduse. Objekti gjendet në vend të qet, ka shkollen Fillore Gjergj Fishta afër, ka qerdhe, amullant.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 50.000€. I negocjushëm.

+383\ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme