ID e Pronës : 9143

Në Shitje 32,500€ - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë,(Te BB.Home, Mbrapa Noarit), me sipërfaqe 62m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, shitet më kuzhine të montuar. Banesa ka pamje në lindjë. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 32.500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme