ID e Pronës : 16598

Në Shitje 66,000€ - Banesa
66 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Bregun e Diellit(kompleksi Vllezrit Asllani mrapa, Furres Qerimi 2), me siperfaqe 67m2 kati 11-të(me lift).

Banesa ka
Sallon me kuzhin,
Dhomë te gjumit,
Banjo,
Ballkon
Krridor dhe depo

Objekti përfundon Korrik 2022.
Ka pamjen nder pozitat ma te mira te Objektit ne Jug,
Ujë 24H, parking rrugor, 2 lifta

Çmimi: 66.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme