ID e Pronës : 13299

Në Shitje 42,000€
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/wp-content/themes/realhomes/framework/functions/real-estate.php on line 340
 
49.5 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Te Kompania Hoxha), me sipërfaqe 49.5m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplat e mobiluar, ka parking rrugor, ujë 24h.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 42.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme