ID e Pronës : 1242

Në Shitje 39,000€ - Banesa, Prona Banimi
55 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (afër STANDARD-it, kompleksi Dielli), me sipërfaqe 55m2 kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka kuzhinën të montuar, dhe është e gatshme për banim.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 39.000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme