ID e Pronës : 13845

Në Shitje 78,500€ - Banesa
88 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1(Afër Depo Përparimi, te shkolla Milenjumi 3), me sipërfaqe 88m2, kati 8-të.

Çmimi: 78.500€. I negocjushëm.

Rënditja:
Sallon, kuzhine te ndar me trapezari.
2 Dhoma të gjumit,
Banjo
Ballkon
Korridor dhe shpajz.

Banesa është e Gatshme për Banim
Kontrata bahet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme