ID e Pronës : 9035

Në Shitje 53,000€ - Banesa
67 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (PENTHAUS, Të Chelsa Poent), më sipërfaqe 67m2+16m2 Teras, kati 8. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, shitet më mobilie. Parakontrata bëhet të Noteri.

 

Ndertim i Ri.

Çmimi: 53.000€
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme