ID e Pronës : 15290

Në Shitje 80,000€ - Banesa
72 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Rruga Muharrem Fejza) me sipërfaqe 72m2 kati 5-të (me lift).
 
Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸2 Dhoma të gjumit,
🔸1 Banjo,
🔸1 Ballkona dhe korridor. Garazh                                                     
Banesa shitet me mobilie. Banesa ka parking rrugor. Kontrata bëhet të Noteri.
 
Çmimi: 80.000€.
 
+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme