ID e Pronës : 6850

Në Shitje 70,000€ - Banesa
83 m2 Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Arberi (Dragodan, afër ambasadës Amerikane), me sipërfaqe 83m2, kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, kontrata behet të noteri, objekti perfundon në fund të vitit 2018

Ndërtim i ri.
Çmimi: 70.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme