ID e Pronës : 9510

Në Shitje 130,000€ - Banesa
117 m2 Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Dragodan (Të Banesat e Tregtis, Përball Meridianit), më sipërfaqe 117m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse.

Çmimi: 130.000€.

+383\ 44245454VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme