ID e Pronës : 5075

Në Shitje 85,000€ - Banesa
122 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe Rruges per Germi (Afer Shkolles Normale), me siperfaqe 122m2, kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballokn dhe korridor. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 85.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme