ID e Pronës : 8512

Në Shitje 180,000€ - Shtëpi
270 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia 2 katëshe më 2.5 Ari Truall e 270m2 (Shtepia) në Veterrnik (Lagjia Qendresa), Me rënditje: Sallon më kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 shpajza, 2 ballkona dhe 2 korridora.

Shtepia ka oborr te rregulluar, vendparking , ka ujë 24H. Shtepia shitet komplet e mobiluar. Më të gjitha dokumentacionet ne rregull.

 

Çmimi: 180.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme