ID e Pronës : 17136

Në Shitje 370,000€ - Shtëpi
400 m2 10 Dhoma 4 Banjo 3 Garazhe Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 7 Ari Traull në në Ferizaj Qender (rruga Astrit Bytyqi, lagja e re, afër Qerdhes).

Me Sipërfaqe Te Shtepis 400m2.

Shtepia ka rënditje:

Kati 1-rë: I ndar ne dy hyrje: ka 2 Sallona me kuzhine 4 dhoma gjumi 2 banjo ballkon dhe 2 koridora.
Kati 2-të: I pa meremetuar komplet kati 150m2, me munsi ndarje sipas nevojes.
Kati 3-të  nenkulmi me munsi shfrytzimi 2 dhoma gjumi dhe hapzir per depo.
Perdhesa e ulet Bodrumi 150m2 e ndar në hapsir garazha dhe depoja.

Shtepia ka nxemje qendrore me rrymë dhe me dru. Shtëpia ka dalje në dy rrug, ka oborrin para shtepis dhe oborri mrapa i shfrytzum si kopsht i veqant, shum zone e qet për banim.

Me Flet poseduse.

Çmimi: 370.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme