ID e Pronës : 5746

Me Qira Na kontaktoni - Komerciale, Objekte Afariste
450 M2 7 Dhoma 4 Banjo Print

Leshohen me qera Shtepia ne Qytezen Pejton ne Prishtine.

Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese si dhe Bankes Qendrore

Hapesira e shfrytezueshme totale 450m2,

Hapesirat e shfrytezueshme per zyre eshte te renovara dhe rifreskuara totalisht

· Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.

· Shtepia ka podrumin, katin perdhese dhe 2 kate identike qe perbehen nga:

a) Kati përdhese 1 zyre konferencash

b) Kati 1-rë ka 2 zyre pune, ka zyren për takime, ka kuzhinen, ballkon dhe banjo.

c) Kati 2-të ka 2 zyre pune, ka zyren për takime, ka kuzhinen ballkonin dhe banjo.

 

d) Hapesira e podrumit 115m2 mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi) apo ne rast nevoje edhe per zyre pune.

e) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.

· Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.

Çmimi: Sipas Marrëveshjes.

 

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme