ID e Pronës : 4135

Me Qira 270€ € - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberi (Dragodan banesat e reja te Tregtis), me sipërfaqe 65m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka lift.

Çmimi: 270€

49701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme