ID e Pronës : 4145

Me Qira 500€ € - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qënder te Prishtines (rruga Parandori Justinian, salitri 2, përball Katedrales, afër Pasteria Fillini), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe korridor. Banesa eshte teresisht e renovuar (sistem i ri i ujit, sistem i ri i nxemjes, izolim nga jashte) dhe ekstra e mobiluar me te gjitha pajisjet percjellese (dere e blinduar, sistem i alarmit, kamera nga jashte, invertor tripplite etj).

Çmimi: 500€ I pa-negociushem.

49701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme