ID e Pronës : 3859

Me Qira 1,350€ € - Shtëpi
270 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira shtëpia 3 katëshe, 270m2, në lagjen e Muhagjereve (mbi vorrin e Ibrahim Rugovës). Shtëpia ka 6 dhoma të gjumit, 2 sallona me kuzhinë, dy banjo, 3 korridora dhe 3 ballkona. Shtëpia ka nxemje qëndrore dhe garazhë. Komplet e mobiluar.

Çmimi:1350€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme