ID e Pronës : 3816

Me Qira 1,000€ € - Shtëpi
160 m2 4 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira shtëpia 2 katëshe, sipërfaqe 160m2, në lagjën Kodra e Diellit, (te Banesat e Bardha, afër Princeshës). Shtëpia ka sallonë me kuzhinë, 4 dhoma të gjumit, 3 banjo, 2 shpajza 3 ballkona, 2 korridora dhe garazh. Shtepia eshte komplet e mobiluar, posedon ngrohjen qendrore, rezervarin për ujë. Dhe vendparkim per dy vetura.

Çmimi: 1000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme