ID e Pronës : 11610

Me Qira 200€ - Banesa
38 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (gasonjere) në Lagjen Aktash,( afër Menzes së studentav, mbrapa ish Reiffeisen Bank), me sipërfaqe 38m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa eshtë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme