ID e Pronës : 11596

Në Shitje 490€ - Banesa
62 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Rrethit), me sipërfaqe 62m2 kati 3-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 1 dhomë gjumit, shpajz, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa përfundon Shtator 2020. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 490€/M2. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme