ID e Pronës : 11488

Me Qira 350€ - Banesa
40 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Dodona, (Përball Sllovenija Sportit), me sipërfaqe 40m2, kati përdhes. Banesa ka sallon më kuzhine , 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa  ka nxemje qendrore më termokos, ka ujë 24H, parking rrugor.

Ndertim i vjeter.

Çmimi: 350€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme