ID e Pronës : 10637

Me Qira 150€ - Banesa
40 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (afër vorrit te Ibrahim Rugoves), më sipërfaqe 40m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin dhomë gjumi shpajz banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor

 

 

Çmimi: 150€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme