ID e Pronës : 9624

Me Qira 200€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Emshir, (Afër Maxit 24H, Të Kullat e Arabve), me sipërfaqe 50m2, kati 8-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar,  ka ashensor, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 200€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme