ID e Pronës : 9580

Me Qira Na kontaktoni - Zyre

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Ulpian (Afër Momentos, përball Sh.F. Ali Sokoli, te Mbikalimi), me sipërfaqe 80m2, kati Përdhese. Banesa ka tri hapsira, ka banjo, ballkon dhe korridor mund te përdoret sipas marrëveshjes. E përshtatshme për zyre, ordinanc, stomatologji, pediatri, dhe veprimtari të ndryshme, pozita shum e mire zore e Bizneseve.

Çmimi: 350€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme