ID e Pronës : 9581

Me Qira 300€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentave, te OSB-ja, afër Vivës), me sipërfaqe 100m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme