ID e Pronës : 13036

Me Qira Na kontaktoni - Banesa
116 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Lakrishtë (Të Beni Dona, përball Bill Clinton-it), me sipërfaqe 116m2, kati 11-të (më lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa leshohet për Zyre ose banim, ka vetëm kuzhinen te montuar.

Çmimi: Më marrvëshje.

+383/44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme