ID e Pronës : 17458

Me Qira 250€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te rrethi i Fushe Kosoves) 80m2, kati 6-të(me lift).
Çmimi: 250€.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
dhe korridor
Banesa është komplet e mobiluar, ujë 24h, lift, parking rrugor
045 705 160
+383(45)705 160
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme