ID e Pronës : 17434

Në Shitje 250,000€ - Shtëpi
220 5 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 2.5 Ari Traull në Kopaunit në Nish (afer Ski lift).

Me Sipërfaqe Te Shtepis 220m2.

Me sistem Banesor e ndar ne 3 modele banesa nga 45m2 edhe 2 modele nga 15m2,

Shtepia ka nxemje qendrore me rrymë dhe me dru. Shtëpia ka rrug te Asfaltuar, ka oborrin para shtepis dhe oborri mrapa i shfrytzum si kopsht i veqant, shum zone e qet për banim.

Me Flet poseduse.

Çmimi: 250.000€

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme