ID e Pronës : 12915

Me Qira 250€ - Banesa
90 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Emshir kalabri (te Kullat e Arabve, afër Maxit), me sipërfaqe 90m2, kati 2-të.(me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, ka ashensor. Leshohet komplet e mobiluar.

Çmimi: 250€.

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme