ID e Pronës : 11369

Me Qira 250€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet më qira banesa 3 dhomëshe në lagjën Mati 1 (Rruga C, mbrapa Maxi 24H) me sipërfaqe 90m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka Ashensor. Pa mobilie, vetem kuzhina.

 

Çmimi: 250€.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme