ID e Pronës : 13944

Në Shitje 950€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Shkollës Pavarsia, te VG konstrukshën) me sipërfaqe 91.8m2, kati Përdhese.
.
Çmimi: 87.500€  (950€m2). I negocjushem.
Çmimi me garazh.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor.
Gatshme dhe 2 depo.

Kontrata bëhet te Noteri, objekti, përfundon tetor 2021, ka parking rrugor, garazh banesa me 2 depo.

+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme